32 220 35 21 biuro@omegasoft.pl
Zaznacz stronę
Przeglądarka ze szpiegującym rozszerzeniem

Przeglądarka ze szpiegującym rozszerzeniem

O tym, że o instalowanych dodatkach i rozszerzeniach nawet w popularnych i codziennie stosowanych przeglądarkach należy mieć się na baczności przekonało się ponad milion dwieście tysięcy użytkowników, którzy skorzystali z Webpage Screenshot. Jak się okazało, niekoniecznie było to rozszerzenie, którego celem było wykonywanie zrzutu ekranu ze stron internetowych. Służyło również do szpiegowania. (więcej…)

Pornhub jeszcze groźniejszy niż dotychczas

Pornhub jeszcze groźniejszy niż dotychczas

O portalach, na których można znaleźć filmy dla dorosłych, raczej nie opowiada się publicznie i niekoniecznie chętnie mówi się o dodatkowych zagrożeniach, jakie ze sobą niosą. Powszechnie wiadomo, z jakim ryzykiem wiąże się korzystanie z nich, wchodzenie i przeglądanie treści, nie wspominając już zupełnie o pobieraniu (więcej…)

Windows Defender coraz lepszy

Windows Defender coraz lepszy

Microsoft zapewnia korzystających z ich oprogramowania użytkowników, że wbudowane narzędzie, które ma ich oraz ich dane i komputery chronić przed zagrożeniami w sieci ma się dobrze, a w testach wypada coraz lepiej. Już nieraz testy pokazywały, że Windows Defender, kompatybilny i zainstalowany odgórnie w systemie Windows 8 oraz w wyższych, nowszych wersjach, jest w stanie wiele zaoferować (więcej…)

Wirus, który wykorzystuje wentylatory

Wirus, który wykorzystuje wentylatory

Zwykle cieszy nas postęp technologiczny, to, że wszystko jest dzisiaj łatwiejsze, że przychodzi nam bez trudu to, co kiedyś zajmowało nasz czas i pochłaniało energię. Technologia wciąż gna, nie oglądając się za siebie, zamieniając nasze telefony w miniaturowe encyklopedie wiedzy oraz masę danych, wciąż i wciąż przetwarzanych – bez ustanku. Wraz z postępem technologicznym i rozwojem takich urządzeń codziennego użytku, (więcej…)

Nowy rodzaj oszustwa internetowego na OLX – uważaj!

Nowy rodzaj oszustwa internetowego na OLX – uważaj!

Kupowanie przez Internet tak nam już weszło w krew, że w zasadzie słysząc nazwy najsłynniejszych serwisów, za pomocą których można w bezpiecznych warunkach dokonywać kupna oraz sprzedaży, usypiamy naszą czujność – i to, jak się okazuje, jest naszym największym problemem. Mogło się o tym przekonać pewne grono osób, które poszukiwało do kupienia przedmiotów za pomocą OLX. (więcej…)

Sprawdzamy, który antywirus będzie najlepszy dla naszego Androida

Sprawdzamy, który antywirus będzie najlepszy dla naszego Androida

W czasach, kiedy z telefonu zaczynamy korzystać znacznie częściej niż z naszego komputera, a wygodne rozwiązania bankowe czy inne są dla nas niezbędne do życia, podstawą jest zachowanie bezpieczeństwa. Chociaż mówi się, że korzystanie z Androida jest bezpieczne, jeżeli aplikacje ściągane są z testowanych, pewnych źródeł, takich jak sklep Google Play, to program antywirusowy wcale nie jest potrzebny. (więcej…)

Strona 1 z 1001234567...203040...Ostatnia »